Z obiskom smo bili zelo zadovoljni. Bila je izjemno prijazna, profesionalna in zelo srčna pri delu z otroki. Vse je jasno razložila, pokazala vaje in podrobno predstavila celoten potek obravnave. S svojim toplim in potrpežljivim pristopom je ustvarila prijetno in sproščeno vzdušje. Priporocam vsem staršem, ki iščejo strokovno osebo za delo z otroki.





















